لیست قیمت لوله یو پی وی سی اف آی پی fip

لیست قیمت لوله یو پی وی سی اف آی پی  fip توسط سایت صنعت غرب ارائه گردیده و این سایت اقدام به ارائه ی خدمات در زمینه ی فروش لوله های یو پی وی سی می نماید. لوله یو پی وی سی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته که دلیل آن مزیت های بی شمار این لوله ها می باشند.

لوله یو پی وی سی اف آی پی fip مطابق استانداردهای جهانی چون استاندارد NSF تولید شده. و در نتیجه به راحتی می توان از این لوله ها برای انتقال آب شرب استفاده نمود. بهداشت آب آشامیدنی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و لوله های انتقال نقش مهمی را در این زمینه ایفا می کنند. زیرا برخی از لوله ها حاوی عناصر سمی چون جیوه، سرب و قلع بوده و در نتیجه این عناصر وارد آب آشامیدنی شده و اب را آلوده می کنند. لوله های یو پی وی سی هیچ کدام از این عناصر را نداشته و به راحتی می توان برای تصفیه خانه ها و انتقال آب شرب از آن ها استفاده نمود.

لوله های یو پی وی سی upvc با آنکه جزو لوله های پلیمری می باشند. اما در برابر آتش سوزی مقاوم بوده و در اثر تماس با آتش گاز HCL آزاد می نماید. این گاز از انتشار آتش جلوگیری کرده و سبب خاموشی شعله می شود.

وزن سبک، انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر تنش و زمین لرزه از مزیت های مهم دیگر لوله های یو پی وی سی می باشد.

مقاومت شیمیایی لوله یو پی وی سی اف آی پی بسیار بالا می باشد. و در برابر مواد الکلی، نفتی غیر آروماتیک، روغن ها، اسیدها و بازها مقاومت دارند. ازین رو دچار پوسیدگی و خوردگی نمی شوند. سطح صاف درون این لوله ها تمامی مواد معلق را عبور داده و دچار گرفتگی نمی شود.