جدول لیست قیمت لوله پلی پروپیلن آسیا در سایت صنعت غرب منتشر شده است. و می توانید تمامی اتصالات و لوله های پلی پروپیلن در سایزهای مختلف را در این سایت مشاهده نمایید.

لوله پلی پروپیلن آسیا از برندهای باکیفیتی است که توانسته تاییدیه های ملی و بین المللی را کسب نماید. به طور کلی لوله پلی پروپیلن از موادی تشکیل یافته اند که این مواد ساختار شیمیایی و فیزیکی پایداری به این لوله ها بخشیده و از همین رو مورد توجه قرار گرفته اند.

لوله های پلی پروپیلن عایق های جریان الکتریکی و حرارت می باشند. و در حالت عادی مقاومت دمایی آن ها تا 90 درجه سانتی گراد است.

این لوله علاوه بر اینکه در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشند، عبور جریان های نمکی، اسیدی، بازی، حلال های آلی تغییری در ساختار لوله ها به وجود نیاورده و در برابر آن ها نیز مقاومت بالایی دارند.

سبکی وزن و راحتی حمل و نقل در عین ساختار مستحکم از مزیت های قابل توجه لوله پلی پروپیلن آسیا می باشد.

لوله های پلی پروپیلن، لوله های دوستداران محیط زیست است. و به دلیل قابلیت بازیافتی که دارند، مورد توجه قرار گرفته اند.

مقاومت بالا در برابر ساییدگی، قابلیت انعطاف پذیری بالا و در نتیجه مقاومت در برابر شکنندگی از دیگر مزیت های این لوله ها می باشد.

مزیت های ذکر شده برای لوله های پلی پروپیلن آسیا سبب کاربرد گسترده آن ها شده است. و در نتیجه برای مواردی چون صنعت تخلیه شیمیایی، انتقال آب گرم و سرد، لوله کشی آب شرب، سیستم های فاضلابی، زهکشی شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند.

اتصالات لوله پلی پروپیلن آسیا گسترده بوده و در انواع زانوها، سه راهی ها، تبدیل ها، بست و بوشن مورد عرضه قرار گرفته اند. این لوله و اتصالات در انواع فشار قوی نیز موجود می باشند.