لیست قیمت لوله پلی اتیلن

/لیست قیمت لوله پلی اتیلن
لیست قیمت لوله پلی اتیلن2020-06-15T19:40:15+04:30

لیست قیمت لوله پلی اتیلن

در این بخش شما می توانید قیمت لوله پلی اتیلن را با توجه به مواد اولیه ، نوع لوله ، اتمسفر و سایز محاسبه کنید

نکته : در تولید لوله پلی اتیلن از سه نوع مواد استفاده می شود که در زیر مشخصات هر یک از این مواد آورده شده است

این مواد امروزه تقریبا از رده خارج شده اند و دیگر کمتر از آنها استفاده می شود. مواد PE63 دارای دانسیته کمتری نسبت به مواد جدیدتر بوده که به همین دلیل دارای وزن و ضخامت بیشتری هستند و همین امر باعث بیشتر شدن هزینه تولید آن شده است ، بنابراین عملا استفاده از آن توجیه اقتصادی ندارد ولی بسته به نیاز و سفارش مشتری لوله پلی اتیلن با این مواد نیز تولید می شود.

مواد جدیدتر با نام PE80 بعد از آن در تولید لوله پلی اتیلن مورد استفاده قرار گرفت که تولید کنندگان مواد اولیه پلی اتیلن به این نتیجه رسیدند که با افزایش دانسیته مواد اولیه می توان با ضخامت و وزن کمتر به موادی که تحمل فشار بالاتر و قیمت کمتر را دارند دست یافت. در ایران تولید لوله پلی اتیلن با استفاده از این مواد اولیه رواج بسیار زیادی دارد.

مواد اولیه PE 100 از جدیدترین نوع این مواد برای تولید لوله پلی اتیلن می باشد که دارای مشخصات منحصر بفرد فیزیکی است و با دانسیته بیشتر که عملا باعث وزن و ضخامت کمتر می شود فشار بیشتری را نیز تحمل می کند. مواد جدید با دارا بودن خاصیت ضد اشعه ماورآ بنفش عمر بیشتری در محیط هایی با تابش مستقیم نور خورشید دارند.

Call Now Buttonتماس بگیرید