لیست قیمت نیوپایپ

در این صفحه شما می‌توانید همیشه آخرین لیست قیمت نیوپایپ را مشاهده کنید. شرکت نیوپایپ از سال 1377 در راستای تولیدات ساختمانی و تاسیساتی، پلیمری و شیمیایی آغاز به کار کرد. این کارخانه با هدف دستیابی به بهترین و مدرنترین تکنولوژی‌های روز دنیا در صدد است تولید ملی را به اوج خود رسانده و علاوه بر استقلال کشور در این حوزه، محصولات خود را به سایر کشورهای دنیا صادر کند.

لوله‌های 5 لایه نیوپایپ امروزه در تاسیسات ساختمانی به عنوان بهترین گزینه مطرح هستند. این لوله‌ها که از پلی اتیلن و فلز تشکیل شده‌اند جایگزین مناسبی برای لوله‌های پلیمری و فلزی هستند که در گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفت و معایب اینگونه لوله‌ها که اعم از ضریب انبساط حرارتی بالا و نفوذ پذیری اکسیژن بود را برطرف ساخت.

تکنولوژی ساخت این لوله‌های پنج لایه، پلیمر بر پایه پلی اتیلن است که مطابق با مباحث  14 و 16 قوانین ملی ساختمان بوده و منجر می‌شود لوله‌های نیوپایپ پنج لایه در برابر ضربه، رسوبگذاری و سایش و همچنین در دمای پایین و دمای بسیار بالا مقاوت بیشتری داشته باشند که با دو لایه چسب به لایه میانی که از جنس ورق آلومینیوم است و مانع ورود اکسیژن و در نتیجه‌ی آن مانع فرسودگی است متصل می‌شوند.

ویژگی‌هایی مثل ثابت ماندن حرارت، مقاومت بالا در برابر فشار و زلزله، قابلیت انعطاف پذیری بالا نسبت به لوله‌های فلزی و پلیمری و…  باعث شده که این لوله‌ها بیشتر در تاسیسات ساختمانی، سیستم‌های گرمایشی در کف، سیستم‌های انتقال آب گرم و سرد، سیستم تهویه مطبوع، مصارف پزشکی و سیستم دیالیز و همچنین صنایع غذایی و شیمیایی کاربرد بسیاری داشته باشند و در بازار مصرف پیشرو باشند.

مشتریان و خریداران عزیز پس از بررسی قیمت‌های لیست نیوپایپ لطفا با بخش فروش تماس بگیرید و نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.

قیمت محصولات نیوپایپ نسبت به سایر لیست قیمت‌های لوله پنج لایه پایین‌تر بوده و همیشه موجودی بار بیشتری در انبار صنعت غرب برای ارسال به مشتری وجود دارد.

در صورت خرید خاوری هزینه ارسال رایگان است. از دیگر مزیت‌های نیوپایپ نسبت به رقبا سرعت ارسال بالا و امکان مرجوعی پس از کسر درصد مرجوعی هم وجود دارد.

 استاندارد‌های محصولات کارخانه نیوپایپ

  •         استاندارد ملی ایران ISIRI 1273-2
  •         گواهی استاندارد ASTM F-1974
  •         استاندارد سرتیفیکیت
  •         گواهینامه ایزو آلمان
  •         گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان

 محصولات کارخانه نیوپایپ

  1.      انواع اتصالات پرسی
  2.      انواع اتصالات کوپلی
  3.      لوله‌های پنج لایه PERT-AL-PERT
  4.      پنج لایه PEX-AL-PEX
  5.      پنج لایه PE-AL-PE