برای متصل کردن لوله های پلی اتیلن به یکدیگر از اتصال نر پلی اتیلن استفاده می کنند. هر یک از اتصالاتی که برای نصب کردن لوله های پلی اتیلن مورد استفاده قرار می ‌گیرند کاربرد مخصوصی دارند. تنوع اتصالات پلی اتیلن موجب شده که افراد به راحتی بتوانند بین انواع آنها یکی را که مناسب لوله‌ های پلی اتیلن می باشد را انتخاب نمایید. و سپس روی لوله های مدنظرشان نصب کنند. اتصال نر با جنس پلی اتیلن در بسیاری از سیستم های لوله کشی آبیاری بارانی، آبیاری قطره‌ ای و همچنین آبرسانی شهری مورد استفاده قرار گرفته می‌ شود. از آنجایی که طول عمر اتصال نر بسیار بالا است افراد در لوله های پلی اتیلن خود این نمونه اتصال دهنده را مورد استفاده قرار خواهند داد. شما زمانی که قصد را دارید باید در مورد ویژگی ‌ها و مزیت‌ های آن ابتدا اطلاعاتی کسب نمایید.

ویژگی های اتصال نر پلی اتیلن

برخی از مهمترین ویژگی ها و مزیت هایی که اتصال نر پلی اتیلن دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت هستند از :

  1. یکی از مهمترین مزیت ها و ویژگی های این نمونه از اتصال دهنده های پلی اتیلن مقاومت بالا در برابر رطوبت می باشد. در واقع شما باید به خوبی بدانید که این نمونه از اتصال دهنده های پلی اتیلن مقاومت زیادی در برابر رطوبت و مواد خورنده از خود نشان می دهند.
  2. اتصال سریع و آسان این نمونه از اتصال دهنده های پلی اتیلن یکی دیگر از مزیت ها و ویژگی های آنها به شمار می رود. در کمترین بازه زمانی شما می توانید اتصال نر را روی لوله های پلی اتیلن نصب کنید.
  3. مقاومت بسیار بالای اتصال نر روی لوله های پلی اتیلن از جمله مزیت ها و ویژگی های دیگر این محصول به شمار می ‌رود.
  4. در برابر نور خرشید مقاوم می باشند. و این مورد موجب شده که افراد به راحتی بتوانند در فضای آزاد و محیط‌ های روشن از این اتصال دهنده استفاده نمایند.
  5. مقاومت در برابر انواع مواد اسیدی و کودهای شیمیایی اتصال نر یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصات آن به شمار می ‌رود.
  6. طول عمر طولانی که افراد از این اتصال دهنده دریافت می‌ کنند موجب شده است که با خیال آسوده اتصال نر را خریداری نموده و روی لوله های پلی اتیلن نصب کنند.

نکاتی در مورد نصب این اتصالات

پیش از نصب کردن انواع لوله های پلی اتیلن باید آنها را ابتدا تمیز نمایید و سپس قطعات اتصال دهنده را به ترتیب روی لوله های پلی اتیلن نصب کنید. پیش از محکم کردن هر یک از مهره های لوله پلی اتیلن تمامی قطعات را از نظر سالم بودن باید مورد بررسی قرار دهید. استفاده کردن از آچار مخصوص کمک می‌ کند که شما اندازه هر یک از انواع قطعات پلی اتیلن را از نظر استاندارد بررسی نمایید. و سپس آنها را روی لوله های پلی اتیلن نصب نمایید. برای اطمینان پیدا کردن از آب بندی اتصال دهنده ها بهتر است از نوار تفلون استفاده نمایید. شما زمانی که می‌ خواهید اتصال نر را روی انواع لوله های پلی اتیلن نصب کنید باید به خوبی از آب بندی اتصال اطمینان خاطر به دست بیاورید. هر یک از اتصال دهنده ها ممکن است آب بندی خوبی نداشته باشند.

قیمت اتصال نر پلی اتیلن

مهمترین نکته ای که افراد زمانی خریداری اتصال نر به آن توجه می‌ کنند قیمت می باشد. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که هزینه خریداری انواع اتصال دهنده های پلی اتیلن به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که قیمت اتصال نر را مشخص می ‌کند برند تولیدی آن می‌ باشد. برندهای تولیدی اتصال دهنده های پلی اتیلن با یکدیگر متفاوت است. هر یک از برندهای تولیدی قیمت مشخص شده را روی محصولات خود گذاشته اند. بر همین اساس اگر شما برند تولیدی انواع اتصال دهنده های پلی اتیلن را بشناسید می ‌توانید قیمت آنها را نیز بررسی کنید. نوع اتصال دهنده ای که خریداری می‌ کنید یکی دیگر از فاکتورهایی است که روی قیمت آن تاثیر زیادی می ‌گذارد. به همین دلیل شما باید نوع و کیفیت اتصالات را نیز پیش از خرید به خوبی بررسی کنید و سپس آنها را تهیه نمایید.

اتصال نر پلی اتیلن

کلام آخرپلی اتیلن بازار

برای خرید لوله و اتصالات ساختمانی در انواع مختلف و متریال های گوناگون می توانید با مجموعه پلی اتیلن بازار در ارتباط باشید. این مجموعه ارائه دهنده انواع لوازم ساختمانی، شیرآلات و… با توجه به نیاز مشتریان خود می باشد. برای خرید و یا اطلاع از قیمت می توانید با شماره های درج شده در قسمت درباره ما تماس حاصل نمایید.